OTWARCIE REJESTRACJI: 15 PAŹDZIERNIKA 2024, 10:00
ZAMKNIĘCIE REJESTRACJI: 16 PAŹDZIERNIKA 2024, 10:00

HARMONOGRAM REJESTRACJI 2024:
15.01.2024: rejestracja otwarta 
15.02.2024: rejestracja otwarta 
15.03.2024: rejestracja otwarta 
15.04.2024: rejestracja otwarta 
15.05.2024: rejestracja otwarta 
CZERWIEC-WRZESIEŃ: rejestracja zamknięta (przerwa wakacyjno-techniczna)

15.10.2024: rejestracja otwarta 
15.11.2024: rejestracja otwarta 
GRUDZIEŃ: rejestracja zamknięta (przerwa świąteczna)

Od 1 maja 2024 usuwamy konta Użytkowników, którzy nie zapoznali się z Regulaminem i jego dwoma wytycznymi, by zachować konto. Nie proście nas o dodatkowe “okienko”  do rejestracji poza wyznaczonymi terminami, bo dostaliście informację o obowiązkowym zapoznaniu się z Regulaminem już na etapie poprzedniej rejestracji, do tego na stronie głównej informacja o usuwaniu kont widniała od kilku miesięcy + patrz punkt 4 poniżej. Zapraszamy do rejestracji w wyznaczonym powyżej terminie.

1. Czytasz wytyczne do rejestracji. Treść strony (w tym Regulamin) jest dostępna tylko dla zalogowanych Użytkowników. 

REJESTRACJA
2. Aby się zarejestrować należy przeczytać najpierw CAŁOŚĆ poniższych informacji (od punktu 1 do 6)!

USERNAME/NAZWA: wymogi do rejestracji nazwy znajdziesz poniżej w zielonej i czerwonej tabelce.

E-MAIL: wpisz JEDEN adres mailowy i poczekaj na akceptację Administratora. 

HASŁO: wpisz silne hasło z dużymi i małymi literami (przynajmniej jedna duża litera), znakami specjalnymi (dodaj do hasła np.: !, &, %, #, $ itp i je sobie gdzieś zapisz!!! Jeśli nie będziesz pamiętać hasła i napiszesz do nas z tym problemem, to zajmiemy się nim na samym końcu rejestracji, co może potrwać długo…)

ZAZNACZ: “nie jestem robotem”, kliknij “zarejestruj” i poczekaj na akceptację.

AKCEPTACJA REJESTRACJI: odbywa się do 14 dni roboczych od dnia rejestracji (w przypadku świąt i wakacji, kont do ponownej weryfikacji lub w przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń, czas oczekiwania może się przedłużyć). Rejestracje z 15 i 16 maja będą rozpatrywane znacznie dłużej niż 14 dni roboczych z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń.

AKCEPTACJA REJESTRACJI

 • nazwy użytkownika bez liczb i znaków specjalnych  (akceptowana jest kropka pomiędzy dwoma słowami, np. imieniem a nazwiskiem)
 • im bardziej normalne nazwy i adresy e-mail tym lepiej ^^

ODRZUCENIE REJESTRACJI

 • nazwy użytkownika z liczbami, znakami specjalnymi, przedłużeniem liter np. Olaa, Radekk, xx itp.
 • nazwy użytkownika zawierające słowa: “drama”, “serial”, “admin”, “abc”, “konto”, “user”, “fan”, “kibel”, “twojastara”, “ble”, “hfgsdfgfd”, “km”, “ppp”, “nie wiem” itp.
 • rejestracje przez VPN (wtyczka strony z automatu odrzuca VPN, starajcie się później nie logować przez VPN, bo wtyczka może Was usunąć)
 • zdublowanie konta: wpisanie innego maila dla tego samego użytkownika lub zdublowanie swojego istniejącego konta, spowoduje odrzucenie nowej rejestracji i usunięcie istniejącego konta.
  *Co oznacza, że jeśli za pierwszym razem olałaś/łeś wytyczne i konto zostało założone np. z liczbami i założysz konto ponownie (w tym samym terminie otwartej rejestracji), ale tym razem już według wytycznych, to nadal jest to zdublowanie konta dla tego samego użytkownika i obie rejestracje zostaną odrzucone.
  **Jeżeli przy rejestracji pokazuje się informacja, że e-mail nie może być użyty lub jest zajęty, oznacza to, że macie już jakieś konto u nas założone. Nie zakładajcie nowego, tylko zalogujcie się na już istniejące, w przeciwnym razie… patrzcie wyżej.
 • założenie konta obcej osobie, spowoduje odrzucenie obu rejestracji i/lub usunięciem istniejącego konta. Jeżeli ktoś ma problem z założeniem konta samodzielnie, niech się do nas zgłosi. Jeśli zakładacie konto sobie i w tym samym czasie mamie, babci, tacie itp. napiszcie do nas maila i poinformujcie o tym podając niezbędne dane (patrz punkt 5)

3. Rejestracja jest darmowa. Kliknij TUTAJ, aby się zarejestrować (link aktywny wyłącznie w wyznaczonym powyżej terminie)

Przykład:
USERNAME/NAZWA: OlaKow, Kwiatuszek, Alusia itp.
E-MAIL: olakowal@xp.pl
HASŁO: WilkIzajec0512! (hasło przykładowe, prosimy go nie używać)
POTWIERDŹ HASŁO: WilkIzajec0512!
✔️ NIE JESTEM ROBOTEM
ZAREJESTRUJ SIĘ

I POCZEKAJ NA AKCEPTACJĘ

Jeśli nie otrzymacie maila z odrzuceniem lub akceptacją w ciągu 14 dni roboczych od dnia rejestracji, to sprawdźcie spam lub spróbujcie się po prostu zalogować i sprawdzić, czy Wasze konto zostało zaakceptowane. Jeśli nie możecie, to znaczy, że konto zostało odrzucone, a Wasza poczta z niewiadomych przyczyn odrzuciła naszego maila lub są święta/wakacje/potrzebujemy więcej czasu.
Rejestracje z 15 i 16 maja będą rozpatrywane dłużej niż 14 dni roboczych z powodu bardzo dużej ilości zgłoszeń.

4. Po akceptacji i zalogowaniu maksymalnie do miesiąca od zatwierdzenia konta, prosimy koniecznie zapoznać się z  Regulaminem i WSZYSTKIMI jego wytycznymi. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane lub po wyznaczonym w Regulaminie czasie, usunięte.

To, co tu czytacie to wytyczne do rejestracji a nie Regulamin! Regulamin dostępny jest wyłącznie dla już zaakceptowanych kont w zakładce REGULAMIN!

Dlaczego naciskamy na zapoznanie się Regulaminem i jego wytycznymi po pierwszym logowaniu?
Jesteśmy u schyłku sił i tym samym działalności… Przy stronie z doskoku pracują zaledwie 3 osoby (w tym tylko 1 ogarnia rejestracje i całą stronę). Mamy swoje prace, rodziny (w tym dzieci), choroby i czasu do hobbystycznego prowadzenia strony coraz mniej. Nie chcemy zamykać strony, którą stworzyłyśmy ponad 10 lat temu. Dlatego chcemy stworzyć społeczność, która szanuje siebie nawzajem i nasz czas. Zapoznając się z Regulaminem i wytycznymi sami będziecie w stanie poradzić sobie z funkcjonowaniem na stronie i nie będziecie nam zadawać pytań, na które odpowiedzi znajdziecie właśnie w Regulaminie, a to oznacza że my będziemy mogły zająć się wyłącznie dodawaniem dram /  filmów i strona będzie dalej funkcjonować 🙂

W tym miejscu przypominamy, że oglądacie dramy i filmy na d-o za darmo, my także pracujemy przy stronie za darmo, tłumacze, korektorzy i uploaderzy również nie dostają ani grosza, więc zapoznanie się z Regulaminem, zaakceptowanie go i zostawienie chociaż jednego komentarza pod obejrzaną dramą czy filmem  jest naprawdę małą “ceną” za nasz wysiłek.

Tym samym jeśli Wasze konto zostało usunięte, bo nie zapoznaliście się z Regulaminem i nie zastosowaliście się do dwóch prostych wytycznych, by zachować konto i napiszecie do nas maila z pretensjami, to ponowne założenie konta nie będzie dla takich osób możliwe. W tej chwili usuwane są konta założone między majem  2023 roku a marcem 2024 roku, co oznacza, że mieliście czas, by zaakceptować Regulamin i jego wytyczne, czy zapoznać się z informacjami o usuwaniu kont, które były na stronie głównej od kilku miesięcy.
Możecie zarejestrować się na ten sam e-mail, ale dostosujcie nazwę Użytkownika do powyższych wytycznych. Po rejestracji napiszcie do nas na poniższego maila, to od razu Was zaakceptujemy bez weryfikacji. Tylko tym razem po zalogowaniu przeczytajcie Regulamin i postępujcie według jego wytycznych 😉

5. Jeśli jesteś osobą starszą lub niepełnosprawną i masz problem z samodzielną rejestracją lub poruszaniem po stronie, napisz do nas informując nas o tym, na adres: pomoc@drama-online.pl
NIE ODPISZEMY JEŚLI:

 • nie podasz w wiadomości:
  • swojego e-maila na którego było zakładane konto (adres, z którego wysyłasz maila nie zawsze jest tym, który był podany przy rejestracji)
  • loginu (nazwy użytkownika)
  • nie opiszesz dokładnie problemu
 • nie zapoznasz się z CAŁĄ treścią (co oznacza, że jeśli odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w treści powyżej, nie odpiszemy na Twojego maila)
 • nie jesteś osobą starszą lub niepełnosprawną, która ma prawo mieć problemy z rejestracją, czytaniem ze zrozumieniem czy obsługą komputera
 • jesteś zarejestrowanym Użytkownikiem, a odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się już w Regulaminie, Sprawach Technicznych lub Przewodniku po drama-online

MASZ JUŻ U NAS KONTO, ALE ZOSTAŁO ZABLOKOWANE / USUNIĘTE / MASZ PROBLEM Z LOGOWANIEM?

6. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem (masz konto założone po 3 maja 2023 r.), a masz problem z logowaniem:
– wyczyść ciasteczka z przeglądarki 
– zmień przeglądarkę na inną i spróbuj się zalogować
– upewnij się, że wpisujesz dobre hasło i zaznaczasz “nie jestem robotem”
spróbuj zalogować się używając podanego przy rejestracji maila a nie loginu
– jeśli to wszystko nie pomoże lub nie pamiętasz hasła, zresetuj je klikając “nie pamiętam hasła”,  nie pisz do nas maila o zmianę hasła dopóki nie spróbujesz wszystkiego co powyżej
– zastanów się czy nie zarejestrowałaś/łeś ostatnio nowego konta, po czym przypomniało Ci się, że już jedno masz i się na nie zalogowałaś/łeś (patrz czerwona ramka wyżej)
– zastanów się, czy zapoznałaś/łeś się z Regulaminem i WSZYSTKIMI wytycznymi i zadaj sobie pytania: 
* czy wiesz, gdzie należy zgłaszać jak coś nie działa?
* czy wiesz, co jest niedozwolone w komentarzach?
* czy wiesz, gdzie na stronie należy szukać informacji, jak coś naprawić?
Jeśli na większośc pytań odpowiedź brzmi NIE, to znaczy, że nie przeczytałaś/łeś Regulaminu i jego wytycznych i został on złamany a konto zostało usunięte. 

UWAGA! Jeśli nie pamiętasz hasła i/lub loginu i nie zastosujesz się do powyższych wytycznych, to po 5 nieudanych próbach logowania, konto zostanie chwilowo zablokowane. To przymusowa ochrona przed złośliwymi botami i próbami włamań na naszą stronę.

7. Jeśli Twoje konto zostało zablokowane (nie dotyczy 5 prób logowania) lub usunięte, to znaczy, że:
– nie przeczytałaś/łeś Regulaminu i nie zastosowałaś/łeś się do jego wytycznych (patrz punkt 4)
– nagminnie łamałaś/łeś Regulamin, np. w komentarzach (bo… nie przeczytałaś/łeś Regulaminu)
Zapraszamy do ponownej rejestracji w najbliższym terminie (może być ten sam e-mail i login jeśli spełnia kryteria punktu 2).

Administratorem danych osobowych jest drama-online.pl. Dane nie będą wykorzystywane do żadnych celów marketingowych. Służą wyłącznie do rejestracji na stronie. Baza danych nie będzie nikomu przekazywana.