P to JK / Policeman and Me

Tłumaczenie: Hikaru-chan, Nigra, erica
Korekta: erica i Hikaru-chan
Upload: KwiatWschodu
Rok: 2017
Film przetłumaczony przez grupę: KTNews Fansubs

Kako Motoya (Tao Tsuchiya) jest w pierwszej klasie liceum i do tej pory nie miała jeszcze chłopaka. Któregoś dnia, zgadza się zastąpić kogoś na wieczorku zapoznawczym dla studentów. Tam spotyka 26 letniego Kotę Sagano (Kazuya Kamenashi), który jest policjantem. Młodzi łapią wspólny język i coś przyciąga ich do siebie, jednak kiedy Kota dowiaduje się ile naprawdę Kako ma lat zaczyna być w stosunku do niej oziębły, ponieważ mimo sympatii, którą do niej żywi wie, że nie może się z nią umawiać. Los jednak sprawia, że Kako zostaje ranna stając w obronie Koty, ten widząc to postanawia zaakceptować to uczucie i prosi Kako, by za niego wyszła, ponieważ to jedyny sposób, by policjant mógł umawiać się z licealistką.

Czytaj dalej P to JK / Policeman and Me

The Lies She Loved / Uso wo Aisuru Onna

Tłumaczenie i hardsub: Koneko
Korekta: Sindi
Upload: Koneko
Rok: 2018
Film przetłumaczony przez grupę: KTNews Fansubs

Yukari Kawahara (Masami Nagasawa) pracuje u producenta napojów. Ciężko pracuje i zdobywa uznanie za swoją pracę. Prywatnie związana jest z naukowcem Kippei’em Koide (Issey Takahashi). Mieszkają razem od 5 lat. Pewnego dnia Kippei mdleje z powodu krwotoku mózgowego. Yukari Kawahara wkrótce dowiaduje się, że wszystko, co wiedziała o swoim chłopaku, było kłamstwem. Zatrudnia prywatnego detektywa Takumi Kaibarę (Kotaro Yoshida) , by dowiedzieć się prawdy o Kippei’u.

Czytaj dalej The Lies She Loved / Uso wo Aisuru Onna

Impossibility Defense / Funouhan

Tłumaczenie i hardsub: Koneko
Upload: KwiatWschodu 
Rok: 2018
Film przetłumaczony przez grupę: KTNews Fansubs

Tadashi Usobuki (Tori Matsuzaka) zawsze ubrany jest na czarno i jest mordercą na zlecenie. Nikt nie zna jego przeszłości. Przyjmuje zlecenia tylko od osób, które są pełne nienawiści i naprawdę chcą zabić.
Zabija za pomocą kontroli umysłu, w taki sposób, by nie można było znaleźć prawdziwego sprawcy.

Czytaj dalej Impossibility Defense / Funouhan