REGULAMIN

Comments: Komentarzy: 179

 1. Do oglądania dram online na tej stronie wymagana jest jedynie rejestracja/logowanie. Rejestracja na stronie nie jest długotrwałym procesem, ani nie jest płatna.

2. Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. Drama-online.pl przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.

3. Prosimy nie linkować odcinków na innych stronach. Uploaderzy i tłumacze udostępnili je tylko i wyłącznie na potrzeby tego serwisu i nie zgadzają się na wynoszenie linków poza stronę.

4. Mile widziane są komentarze do danego tytułu dramy, to zawsze motywuje do pracy. Pod dramami piszemy tylko komentarze na temat danego odcinka / filmu. 

5. Nie spoilerujemy zakończenia!!! Jeżeli tak to oznaczmy to słowem spoiler!

6. Prosimy nie zadawać pytań typu: „czy wstawicie…”, „kiedy będą następne odcinki”, „czy przetłumaczycie…”. Mamy ustaloną listę do uploadu i to się nie zmieni. Co więcej, d-o nie tłumaczy dram, filmów, programów, tylko udostępnia  napisy, na które mamy pozwolenie. Jeśli jednak takie pytanie nie daje Wam spać w nocy, wierci Wam dziurę w brzuchu, stworzyliśmy nowy dział „Pytania, które….”, w którym ewentualnie można zadać pytanie, co nie zwalnia z respektowania regulaminu. Pamiętajcie, tylko w tym dziale i w ostateczności.

7. Sprawy techniczne oraz wszelkie porady umieszczamy w dziale „Sprawy Techniczne + porady techniczne”.

8. Nie obrażamy innych, nie prowokujemy kłótni, nie forsujemy swoich poglądów!

9. Brak respektowania regulaminu wyłącza możliwość komentowania oraz grozi usunięciem konta bez ostrzeżenia!

179 comments to REGULAMIN

Zostaw komentarz