KINGDOM 2019

Tłumaczenie: Awisa
Korekta, hardsub: Koneko
Rok: 2019
Upload: Koneko
Film przetłumaczony przez grupę: KTNews Fansubs

Opowieść o chłopcach, którzy aspirują do roli gigantów wojskowych, osadzona w latach, zanim Chiny stały się zjednoczonym imperium.
Osierocony przez wojnę Shin (Kento Yamazaki) marzy o tym, by zostać generałem i wyrwać się ze statusu niewolnika.
Na swojej drodze spotyka Hyou, a także Eiseia. Poznanie się Shina i młodego Króla Qin – Eiseia (Ryo Yoshizawa) wkrótce może odmienić losy zwaśnionych państw.
Współpracując, młodzi mężczyźni starają się odzyskać tron młodego władcy i zjednoczyć Walczące Państwa pod jednym sztandarem.

Czytaj dalej KINGDOM 2019

Od Admina

Kochani,
widzę, że wielu z Was nie czyta moich komentarzy i informacji, a wielu zadaje pytania.
31 marca poszła aktualizacja WordPressa i ta wersja nie działa z wtyczkami, którymi się posługiwaliśmy, w efekcie (jak wielu zauważyło) totalnie rozwaliło stronę, obciążyło serwer i narobiło wielu szkód. Mamy teraz nowy wygląd i na razie taki zostanie, bo całość naprawiania drama online wycięło mi z życia 7 godzin.
Jak sami zauważyliście, zniknęła strona z ulubioną listą dram – to m.in ona odpowiada za ten bałagan. Mamy nową, ale musicie na nowo dodać sobie posty do ulubionych – to mała cena za całość szkód, które się pojawiły.
Dla osób, które lubiły poprzedni wygląd – przykro mi, ale nieodwracalnie nie powróci z uwagi na to co się stało

dzosa – administrator d-o 🙂

365: Repeat the Year 4/24

Tłumaczenie Kleine
Korekta: albizja
Upload: Arana
Grupa: BAKA Fansubs
Rok: 2020 w trakcie emisji

 

Historia, w której dziesięć osób dostaje szansę cofnięcia się o rok w czasie. Wszyscy powracają do przeszłości w nadziei na lepsze życie, ale sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Ji Hyung-Joo (Lee Joon-Hyuk) jest detektywem z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Dostaje jako jeden z 10 szansę podróżowania w przeszłość. Lubi swoje życie, które zostało zresetowane, ale dowiaduje się, że ludzie, którzy podróżowali w czasie jak on, zostają wplątani w tajemnicze sprawy. Próbuje ujawnić prawdę stojącą za ich powrotem w przeszłość.

Czytaj dalej 365: Repeat the Year 4/24

Before we get married 4/13

Tłumaczenie Kleine
Korekta: albizja
Upload: Arana
Grupa: BAKA Fansubs
Rok: 2019 w trakcie tłumaczenia

 

Zhou Wei Wei wkrótce ma poślubić swojego zdolnego i oddanego narzeczonego. Dziewczyna Chu Ke Huana od 10 lat, ma nadzieję związać się z nim węzłem małżeńskim.
Problemem staje się jednak to, że Wei Wei i Ke Huan zaczynają nawzajem coś do siebie czuć. Próbują oprzeć się temu uczuciu, ale czy dadzą radę?

Czytaj dalej Before we get married 4/13

Cena szczęścia – Kha Khong Khon 20/20

Tłumaczenie Mikrusza
Korekta: Hime
Upload: Arana
Grupa: BAKA Fansubs
Rok: 2011

 

Luck jest bogatym cynicznym playboyem. Uważa, że w życiu wszystko jest tylko kwestią ceny. Jego młodszy, przyrodni brat PeeMarn niepodziewanie zakochuje się w utalentowanej i pięknej tancerce Gluay. Matka nie zgadza się z wyborem syna. Już dawno wybrała na swoją synową Nahtah, córkę znanego dyplomaty. Prosi więc swojego pasierba Luck’a o interwencję. Ten spotyka się z Gluay i oferuje jej sporą sumę pieniędzy za zerwanie wszelkich kontaktów z jego bratem. Gluay taką propozycję zdecydowanie odrzuca.
Niespodziewanie brat Gluay wpada w szpony lichwiarzy. Trzeba spłacić jego długi albo pożegnać się z domem i ziemią ukochanej babci…
Gluay musi dokonać trudnego wyboru.

Czytaj dalej Cena szczęścia – Kha Khong Khon 20/20