Royal Sister Returns 4/36

 

Tłumaczenie: K.
Korekta: Sansa
Upload: Agami
Grupa:  Siostry Podziemia
Rok: 2017

A gdyby tak połączyć „Modę na sukces” z współczesnym serialem o rozterkach młodego pokolenia wkraczającego do świata biznesu i doprawić to wszystko dobrą komedią? Nie od dziś wiadomo, że dzieci bogatych rodziców łatwo nie mają. Nie mogą sami zdecydować o swojej edukacji, karierze zawodowej a nawet małżeństwie. Dyrektor międzynarodowej spółki finansowej EMT zmusza swoją córkę Ai Mi’er (Ady An) do wyjścia za mąż za He Yikuna (Hou JingJian), przyszłego prezesa Grupy He. Dziewczyna nie chce poddać się woli ojca i decyduje się uciec z domu by odszukać swoją dawną miłość, Petera. Seria niebyt szczęśliwych zdarzeń sprawia, że zostaje pokojówką w domu He Kaixina (Zhu YiLong), młodszego brata swojego narzeczonego.
Royal Sister Returns to przesympatyczna historia nie tylko o miłości i trudnych wyborach między spełnianiem oczekiwań rodziców a własnymi pragnieniami, ale również o skutkach mycia okien na wysokościach bez uprawnień, szyciu ubrań i konsekwencjach zawierania umów bez konsultacji z prawnikiem.
Przed oglądaniem skonsultuj się ze swoim psychoterapeutą…

Czytaj dalej Royal Sister Returns 4/36

Alice 1/16

Tłumaczenie: EyeCandy
Korekta: kahtryn
Upload: Hunbun, Hime
Grupa: Baka Fansubs
Rok: 2020 w trakcie tłumaczenia

Śledząc tajemniczą sprawę detektyw policyjny odkrywa istnienie podróżników w czasie z przyszłości, którzy odwiedzają teraźniejszość. Detektyw próbuje zapobiec negatywnym wydarzeniom, ale w końcu spotyka wersję swojej zmarłej matki, genialnego fizyka, która wydaje się być kluczem podróży w czasie.
Czytaj dalej Alice 1/16

Fairyland Lovers 2/35

 

Tłumaczenie: Agami
Korekta: Arisunai
Upload: Agami
Grupa:  Siostry Podziemia
Rok: 2020

Co jeśli człowiek pragnie czegoś tak bardzo, że staje się to jego obsesją? Jego dusza choruje i zostaje zanieczyszczona tym pragnieniem a on sam staje się „duchem”. By mógł ponownie wieść normalne życie, musi zostać uwolniony od swojej obsesji. Wtedy z pomocą wkracza tajemniczy doktor doktor od dusz. Nikt nie wie tak naprawdę kim jest Bai Qi (Bai Yu), ale o tym że jest najlepszy w swoim fachu wiedzą wszyscy. Ekscentryczny doktor przemierza świat by nieść pomoc niecodziennym pacjentom i tak pewnego razu poznaje pogodną ludzką dziewczynę o imieniu Lin Xia (Zheng Qiu Hong). Na drodze przypadków zamieszkują razem a przebywanie w towarzystwie dziewczyny sprawia, że Bai Qi zaczyna sobie przypominać rzeczy o których zapomniał tysiące lat wcześniej…

 

Czytaj dalej Fairyland Lovers 2/35

The Nursery

 

Tłumaczenie: Alexandra ( Riva)
Korekta: Sindi
Czasówka: Agami
Upload: Agami
Grupa:  lizards@DEEP i BL Poland
Rok: 2016

 

Meng Shaohui (Zhu Yilong) nie pamięta nic, co zdarzyło mu się przed dziewiątym rokiem życia. Mimo to w życiu układa mu się dobrze zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ostatnimi czasy zaczyna jednak miewać dziwne sny. Pojawiają się w nich kobieta i dziewczynka, które zdają się chcieć mu coś przekazać. Shaohui ma wrażenie, że ma to związek z dzieciństwem, którego nie pamięta, dlatego wyrusza do miejscowości, z której pochodzi, by odnaleźć zaginione wspomnienia. Gdy tam dociera, okazuje się, że miasto skrywa więcej tajemnic, niż mu się na początku wydawało.

Wind and Cloud and Rain 15/21

Tłumaczenie: Kleine
Korekta: albizja
Upload: Hunbun, Hime
Grupa: Baka Fansubs
Rok: 2020

Akcja dramy osadzona jest w późnym okresie Joseon.

Choi Chun-Joong (Park Si-Hoo) to największy wróżbita i fizjonomista swoich czasów. Ma wielkie ambicje, by obalić władze Joseonu, które zrujnowały kraj i stworzyć idealne państwo.
Przystojny, wyrafinowany mężczyzna z bogatej rodziny, przoduje w sztukach walki, śpiewie i tańcu. Jest także romantykiem, który postawi wszystko na szali dla kobiety, którą kocha.

Lee Bong-Ryeon (Ko Sung-Hee) jest piękną księżniczką i córką króla Cheoljonga. Ma szczególną umiejętność widzenia losu ludzi. To błogosławieństwo ale jednocześnie przekleństwo.

Lee Bong-Ryeon spotyka Choi Chun-Joonga i próbują razem zmienić na lepsze los Joseonu.
Czytaj dalej Wind and Cloud and Rain 15/21