Fairyland Lovers 2/35

 

Tłumaczenie: Agami
Korekta: Arisunai
Upload: Agami
Grupa:  Siostry Podziemia
Rok: 2020

Co jeśli człowiek pragnie czegoś tak bardzo, że staje się to jego obsesją? Jego dusza choruje i zostaje zanieczyszczona tym pragnieniem a on sam staje się „duchem”. By mógł ponownie wieść normalne życie, musi zostać uwolniony od swojej obsesji. Wtedy z pomocą wkracza tajemniczy doktor doktor od dusz. Nikt nie wie tak naprawdę kim jest Bai Qi (Bai Yu), ale o tym że jest najlepszy w swoim fachu wiedzą wszyscy. Ekscentryczny doktor przemierza świat by nieść pomoc niecodziennym pacjentom i tak pewnego razu poznaje pogodną ludzką dziewczynę o imieniu Lin Xia (Zheng Qiu Hong). Na drodze przypadków zamieszkują razem a przebywanie w towarzystwie dziewczyny sprawia, że Bai Qi zaczyna sobie przypominać rzeczy o których zapomniał tysiące lat wcześniej…

 

Czytaj dalej Fairyland Lovers 2/35

The Nursery

 

Tłumaczenie: Alexandra ( Riva)
Korekta: Sindi
Czasówka: Agami
Upload: Agami
Grupa:  lizards@DEEP i BL Poland
Rok: 2016

 

Meng Shaohui (Zhu Yilong) nie pamięta nic, co zdarzyło mu się przed dziewiątym rokiem życia. Mimo to w życiu układa mu się dobrze zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ostatnimi czasy zaczyna jednak miewać dziwne sny. Pojawiają się w nich kobieta i dziewczynka, które zdają się chcieć mu coś przekazać. Shaohui ma wrażenie, że ma to związek z dzieciństwem, którego nie pamięta, dlatego wyrusza do miejscowości, z której pochodzi, by odnaleźć zaginione wspomnienia. Gdy tam dociera, okazuje się, że miasto skrywa więcej tajemnic, niż mu się na początku wydawało.

Wind and Cloud and Rain 11/21

Tłumaczenie: Kleine
Korekta: albizja
Upload: Hunbun
Grupa: Baka Fansubs
Rok: 2020

Akcja dramy osadzona jest w późnym okresie Joseon.

Choi Chun-Joong (Park Si-Hoo) to największy wróżbita i fizjonomista swoich czasów. Ma wielkie ambicje, by obalić władze Joseonu, które zrujnowały kraj i stworzyć idealne państwo.
Przystojny, wyrafinowany mężczyzna z bogatej rodziny, przoduje w sztukach walki, śpiewie i tańcu. Jest także romantykiem, który postawi wszystko na szali dla kobiety, którą kocha.

Lee Bong-Ryeon (Ko Sung-Hee) jest piękną księżniczką i córką króla Cheoljonga. Ma szczególną umiejętność widzenia losu ludzi. To błogosławieństwo ale jednocześnie przekleństwo.

Lee Bong-Ryeon spotyka Choi Chun-Joonga i próbują razem zmienić na lepsze los Joseonu.
Czytaj dalej Wind and Cloud and Rain 11/21

Flower of Evil 11/16

Tłumaczenie: swietej-pamieci
Korekta: Hime
Upload: Cinderella
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020 w trakcie tłumaczenia

Baek Hee Sung jest właścicielem firmy z obróbką metalu, dzięki której spokojnie może utrzymać żonę i dziecko. Jest przykładnym mężem i troskliwym ojcem, a dzięki pracy we własnym warsztacie, z łatwością może pogodzić rolę głowy rodziny i właściciela firmy. Mężczyzna skrywa jednak mroczną tajemnicę z przeszłości, która nigdy nie powinna wyjść na jaw. Jego żona, Cha Ji Won, jest ambitną panią detektyw, która jest oddana swej pracy i nie odpuści żadnemu przestępcy. Pewnego dnia podejmuje się rozwiązania niezwykle okrutnej sprawy i zagłębia się w mroczną przeszłość, która może zniszczyć fundamenty jej szczęśliwego życia. Co się stanie, kiedy ścigany przez nią psychopatyczny morderca może okazać się być bliżej, niż sobie to wyobrażała?

Czytaj dalej Flower of Evil 11/16

Dragon Day, You’re Dead 4/20

Tłumaczenie: vhana_lee
Korekta: Hime
Upload: Hunbun, Cinderella
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2017 w trakcie tłumaczenia

 

Zhang Jing Mei to wybitna uczennica oraz zawodniczka Taekwondo, która przenosi się do Szkoły Biznesu Ben Cheng – elitarnego liceum, które znalazło się na pierwszym miejscu w światowym rankingu uczelni wyższych Times Higher Education, powstałe z inicjatywy Grupy Long. Pierwszego dnia naraża się Long Ri Yi, miłośnikowi samochodów i „szkolnemu diabłu”. Od tego momentu rywalizują ze sobą, a w miarę upływu czasu, kłótliwa para zaczyna coś do siebie czuć.

Czytaj dalej Dragon Day, You’re Dead 4/20