Memorist 16/16

Tłumaczenie: lestat7
Korekta: kathryn, hime (15-16)
Upload: hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020

Kiedy Dong Baek chodził do szkoły zyskał umiejętność odczytywania wspomnień ludzi poprzez dotyk. Ujawnił opinii publicznej, że podsiada tę zdolność, a wkrótce potem został detektywem. Dzięki swojej umiejętności szybko rozwiązuje przydzielone mu sprawy, jednak ze względu na częste stosowanie siły wobec podejrzanych nie awansuje w policji. W końcu trafia na sprawę seryjnego mordercy i aby go złapać łączy siły z profilerką kryminalistyczną Han Sun Mi.

Czytaj dalej Memorist 16/16

Hatsumori Bemars 2/12

Tłumaczenie: Katusia
Korekta: Hime
Upload: Hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2015 w trakcie tłumaczenia

Młodość, przyjaźń, rywalizacja i softball zderzają się w 12 odcinkowej dramie Nogizaka46 „Hatsumori Bemars”. Grupa dziewczyn tworzy drużynę softballową, aby chronić swój park sąsiedzki przed chciwym właścicielem ziemi.

Czytaj dalej Hatsumori Bemars 2/12

Miss Hammurabi 12/16

Tłumaczenie: Harumi
Korekta: hime
Hardsub: Mirka
Upload: Mirka
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2018w trakcie tłumaczenia

Drama opisuje sprawy Koreańskiego Sądu Najwyższego. Niektóre przypadki są oparte na prawdziwych wydarzeniach.
Młoda i pracowita Park Cha O Reum rozpoczyna pracę w Sądzie Najwyższym. Jej temperament oraz zasada „oko za oko” sprawiają, że już na samym początku popada w kłopoty. Jej starszy kolega, Im Ba Reun, to jej zupełne przeciwieństwo – opanowany, bardzo bystry i wywołujący zazdrość u swoich kolegów. Ich przełożonym jest doświadczony Han Se Sang, znany z niepohamowanego języka na sali sądowej.

Czytaj dalej Miss Hammurabi 12/16

Mąż / Samee 5/14

Tłumaczenie: Mikrusza
Korekta: Hime
Upload: Hunbun
Grupa: BAKA Fansubs
Rok: 2013/2014

Rasika jest córką pochodzącego z królewskiego rodu arystokraty, Tan Chai Prakaikiet. Ojciec wpoił jej wielkie poczucie godności i dumy z racji swojego pochodzenia oraz ogromną nienawiść i pogardę do swojego przeciwnika w interesach, chińskiego magnata w świecie biznesu Joa Sua Rau.

Po śmierci ojca Rasika staje w obliczu bankructwa i przed widmem utraty pałacu — dumy jej ojca. Zakochany w Rasice Rap, syn znienawidzonego Joa Sua, wszelkimi sposobami pragnie pochwycić w swe ręce dziewczynę, a wszystko w imię miłości.

Czytaj dalej Mąż / Samee 5/14

Tale of the Nine Tailed 16/16

Tłumaczenie: lestat7
Korekta: Hanae, hime
Hardsub&Upload: Mirka
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020

Lee Yeon jest mitycznym lisem o dziewięciu ogonach, który z powodu milości do pewnej kobiety porzuca dawne życie, przybiera ludzką postać i osiedla się na ziemi. Teraz ściga stworzenia, które nielegalnie przebywają w świecie żywych. Jednak te działania nie pozostają niezauważone. Jego skromna osoba przyciąga bowiem uwagę Ji A, producentki telewizyjnej, zajmującej się badaniem niewyjaśnionych zjawisk. Pragnie ona zdemaskować Lee Yeon. W tym samym mieście przebywa inny gumiho przyrodni brat Lee Yeon. Lee Rang w połowie jest człowiekiem, jest też najbardziej niebezpiecznym gumiho żyjącym na ziemi. Nienawidzi wszystkich ludzi i bawi się ich kosztem.

Czytaj dalej Tale of the Nine Tailed 16/16