Flower of Evil 2/16

Tłumaczenie: swietej-pamieci
Korekta: Hime
Upload: Cinderella
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020 w trakcie tłumaczenia

Baek Hee Sung jest właścicielem firmy z obróbką metalu, dzięki której spokojnie może utrzymać żonę i dziecko. Jest przykładnym mężem i troskliwym ojcem, a dzięki pracy we własnym warsztacie, z łatwością może pogodzić rolę głowy rodziny i właściciela firmy. Mężczyzna skrywa jednak mroczną tajemnicę z przeszłości, która nigdy nie powinna wyjść na jaw. Jego żona, Cha Ji Won, jest ambitną panią detektyw, która jest oddana swej pracy i nie odpuści żadnemu przestępcy. Pewnego dnia podejmuje się rozwiązania niezwykle okrutnej sprawy i zagłębia się w mroczną przeszłość, która może zniszczyć fundamenty jej szczęśliwego życia. Co się stanie, kiedy ścigany przez nią psychopatyczny morderca może okazać się być bliżej, niż sobie to wyobrażała?

Czytaj dalej Flower of Evil 2/16

Dragon Day, You’re Dead 1/20

Tłumaczenie: vhana_lee
Korekta: Hime
Upload: Hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2017 w trakcie tłumaczenia

 

Zhang Jing Mei to wybitna uczennica oraz zawodniczka Taekwondo, która przenosi się do Szkoły Biznesu Ben Cheng – elitarnego liceum, które znalazło się na pierwszym miejscu w światowym rankingu uczelni wyższych Times Higher Education, powstałe z inicjatywy Grupy Long. Pierwszego dnia naraża się Long Ri Yi, miłośnikowi samochodów i „szkolnemu diabłu”. Od tego momentu rywalizują ze sobą, a w miarę upływu czasu, kłótliwa para zaczyna coś do siebie czuć.

Czytaj dalej Dragon Day, You’re Dead 1/20

Peach Girl 2017

Tłumaczenie: Hikaru-chan i Natsumi-chan
Korekta: tomasia
Upload: KwiatWschodu, Koneko
Rok: 2017
Film przetłumaczony przez grupy: BAKA Fansubs & KTNews Fansubs

Momo Adachi (Mizuki Yamamoto) to licealistka, którą wszyscy uważają za puszczalską z powodu jej ciemnej karnacji i jasnych włosów. Tak naprawdę Momo jest jednak bardzo wrażliwą i naiwną dziewczyną. Od czasów gimnazjum podkochuje się w Toujim (Mackenyu Arata), któremu boi się wyznać swoje uczucia. Jej jedyna przyjaciółka Sae (Mei Nagano), wszystkiego jej zazdrości i zawsze pragnie wszystkiego co ma Momo, również chłopaków. Dlatego zrobi wszystko, by Momo i Touji nie zostali parą. Do tego najpopularniejszy chłopak w szkole – Kairi (Keii Inoo), nagle zaczął się nią interesować i rozpowiada wszystkim, że się całowali.
Co ma w takiej sytuacji zrobić Momo? Nagle staje pomiędzy dwoma przystojniakami, którego wybierze?

Czytaj dalej Peach Girl 2017

P to JK / Policeman and Me

Tłumaczenie: Hikaru-chan, Nigra, erica
Korekta: erica i Hikaru-chan
Upload: KwiatWschodu
Rok: 2017
Film przetłumaczony przez grupę: KTNews Fansubs

Kako Motoya (Tao Tsuchiya) jest w pierwszej klasie liceum i do tej pory nie miała jeszcze chłopaka. Któregoś dnia, zgadza się zastąpić kogoś na wieczorku zapoznawczym dla studentów. Tam spotyka 26 letniego Kotę Sagano (Kazuya Kamenashi), który jest policjantem. Młodzi łapią wspólny język i coś przyciąga ich do siebie, jednak kiedy Kota dowiaduje się ile naprawdę Kako ma lat zaczyna być w stosunku do niej oziębły, ponieważ mimo sympatii, którą do niej żywi wie, że nie może się z nią umawiać. Los jednak sprawia, że Kako zostaje ranna stając w obronie Koty, ten widząc to postanawia zaakceptować to uczucie i prosi Kako, by za niego wyszła, ponieważ to jedyny sposób, by policjant mógł umawiać się z licealistką.

Czytaj dalej P to JK / Policeman and Me