Mouse 1/20

Obrazek

Tłumaczenie: olinka204
Korekta: hime
Upload: hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2021 w trakcie tłumaczenia

Trzymająca w napięciu historia początkującego policjanta Jung Ba Reum. Główny bohater staje twarzą w twarz z psychopatycznym mordercą, którego bezlitosne morderstwa wprawiły cały naród w chaos. Po przeżyciu spotkania z tym psychopatą, życie Jung Ba Reum zaczyna się całkowicie zmieniać.

Czytaj dalej Mouse 1/20

Cheat on Me, If You Can 15/16

Obrazek

Tłumaczenie: Eweliina (odcinki nieparzyste), ronnie (odcinki parzyste)
Korekta: Sindi
Upload: Cinderella
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020  w trakcie tłumaczenia

 

Kang Yeo Joo jest pisarką bestsellerowych kryminałów. Jej mroczy umysł bezustannie wymyśla nowe metody uśmiercania ludzi w powieściach. Natomiast jej mąż, Han Woo Sung, jest prawnikiem specjalizującym się w sprawach rozwodowych. Pozornie zwyczajna para małżonków skrywa tajemnicę. Yeo Joo przed ślubem nakłoniła męża do podpisania memorandum, które zawiera w swojej treści: „Jeśli zdradzę, zginę”. Co dosłownie oznaczają te słowa i jak naprawdę wygląda ich małżeństwo? Przekonaj się również, czy w tym komediowym dreszczowcu, popełniane przez pozostałe postacie złe uczynki pociągają za sobą słuszne konsekwencje?

Czytaj dalej Cheat on Me, If You Can 15/16

Memorist 16/16

Obrazek

Tłumaczenie: lestat7
Korekta: kathryn, hime (15-16)
Upload: hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2020

Kiedy Dong Baek chodził do szkoły zyskał umiejętność odczytywania wspomnień ludzi poprzez dotyk. Ujawnił opinii publicznej, że podsiada tę zdolność, a wkrótce potem został detektywem. Dzięki swojej umiejętności szybko rozwiązuje przydzielone mu sprawy, jednak ze względu na częste stosowanie siły wobec podejrzanych nie awansuje w policji. W końcu trafia na sprawę seryjnego mordercy i aby go złapać łączy siły z profilerką kryminalistyczną Han Sun Mi.

Czytaj dalej Memorist 16/16

Hatsumori Bemars 2/12

Tłumaczenie: Katusia
Korekta: Hime
Upload: Hunbun
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2015 w trakcie tłumaczenia

Młodość, przyjaźń, rywalizacja i softball zderzają się w 12 odcinkowej dramie Nogizaka46 „Hatsumori Bemars”. Grupa dziewczyn tworzy drużynę softballową, aby chronić swój park sąsiedzki przed chciwym właścicielem ziemi.

Czytaj dalej Hatsumori Bemars 2/12

Miss Hammurabi 12/16

Tłumaczenie: Harumi
Korekta: hime
Hardsub: Mirka
Upload: Mirka
Grupa: lizards@DEEP
Rok: 2018w trakcie tłumaczenia

Drama opisuje sprawy Koreańskiego Sądu Najwyższego. Niektóre przypadki są oparte na prawdziwych wydarzeniach.
Młoda i pracowita Park Cha O Reum rozpoczyna pracę w Sądzie Najwyższym. Jej temperament oraz zasada „oko za oko” sprawiają, że już na samym początku popada w kłopoty. Jej starszy kolega, Im Ba Reun, to jej zupełne przeciwieństwo – opanowany, bardzo bystry i wywołujący zazdrość u swoich kolegów. Ich przełożonym jest doświadczony Han Se Sang, znany z niepohamowanego języka na sali sądowej.

Czytaj dalej Miss Hammurabi 12/16